Jeden prostor, jeden styl, jeden výrobce

Společnost Artspect se od svého založení v roce 2010 řadí k předním českým výrobcům kancelářského nábytku. Díky úspěšnému působení na trhu se nám v následujících letech podařilo postupně rozšířit a zrekonstruovat výrobní a skladovací prostory, z kterých jsme schopni nabízet stále vyšší standard našich služeb.

Hledáte partnera pro vybavení interiéru?

Naší silnou stránkou jsou bohaté zkušenosti, vlastní výrobní závod a vysoká kvalita potvrzená certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Představíme Vám tradiční možnosti řešení, stejně jako poslední novinky na trhu. Pracujeme s laminovanými dřevotřískovými deskami, vysokotlakými lamináty, přírodním či umělým kamenem, masivním dřevem i dýhou. Náš nábytek má vynikající kvalitu, proto Vám nabízíme pětiletou záruku. Připravíme pro Vás návrhy řešení, kdy představíme možnosti designu.

ISO výrobce nábytku
O nás

Historie společnosti

Založení společnost artspect a.s.

Nákup první části výrobní haly

Rozšíření výrobní haly

Založení pobočky na Slovensku

Zahájení internetového prodeje

První část rekonstrukce haly a výrobních prostor

Dokončení rekonstrukce skladových prostor a kanceláří

Nová webová prezentace


O nás

Životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v dnešní době stále aktuálnější. Jsme si toho dobře vědomi, proto se snažíme se, aby byl environmentální dopad naší společnosti co nejmenší. Řízení vnitřních činností společnosti je vedeno s ohledem na jejich možný environmentální dopad v souladu se standardem ISO 14001. Zaměřujeme se na výrobní a provozní postupy, které snižují negativní vlivy na životní prostředí, či jim dokonce zabraňují. Jsme hrdí na vlastní rozsáhlý systém solární energie, který přináší životnímu prostředí významnou úlevu.

ekologie výrobce nábytku

O nás

Podporujeme

Záleží nám na rozvoji obce i společnosti, ve které působíme, a proto se společnost Artspect stala hlavním partnerem nově vznikajícího Divadla Za komínem, které zahájí svou činnost v Humpolci již v druhé polovině roku 2019. Pro bližší informace sledujte facebook.com/divadlozakominem nebo www.divadlozakominem.cz

logo Divadlo Za komínem Humpolec